* Prihlásenie   * Registrovať

Naposledy ste tu boli
Práve je 16 Nov 2018, 18:11
Zobraziť témy bez odpovedí
Zobraziť aktívne témy

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 42 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Autor Správa
 Predmet príspevku: Blaváčik
OdoslaťOdoslané: 31 Dec 2013, 10:36 
Obrázok používateľa

Založený: 09 Dec 2013, 18:13
Pohlavie: Muž
A čo sa teraz deje? Teraz neriešiš ženy či ako? Ja som vedel preto písať lebo som opísal situáciu čo sa mi prihodila a potom sme to vedeli komentovať, vytvárať hypotézy že ako by to mohlo/nemohlo skončiť keby sa to robilo tak a hentak... Ale teraz ako neriešim ženy, vidím to úplne z inej strany ako nejaký divák čo len číta cudzie veci. Viac som sa do toho vedel žiť keď som to riešil. Ale možno sa zmenila aj doba alebo ja či ženy lebo naposledy som už ani nemal také situácie ako kedysi keď som mal tie megadobrodružstvá ohľadne balenia/dvorenia.

Na druhej strane je to taká vec že to nevieme vyriešiť. Ako napríklad že vieme prečo sa vznikne nejaká choroba a vieme čo spôsobí, ale nemáme na ňu liek a nič proti nej nemôžeme spraviť. Jednoducho na niektoré vírusy máme protilátku a na niektoré nie. Aj vzťahy: My vieme prečo nás ženy nechcú, vieme prečo sú ženy také aké sú, ale nič s tým nevieme spraviť. Budú také aké sú a alfasamci budú vždy alfasamci a looseri budú vždy looseri, aj keď teériu poznajú. Viem že nemám karmu nič zo mňa nevyžaruje čo ženu priťahuje to viem. Ale na prírode to nič nezmení. Niekto to má, niekto to nemá.

Profil Odoslať e-mailovú správu  

Predmet príspevku: Re: Blavacikova tema
OdoslaťOdoslané: 31 Dec 2013, 14:02 
Obrázok používateľa

Založený: 28 Jan 2009, 15:40
Pohlavie: Muž
---------
suhlasim vsetko je v pici a zivot je strata casu

Profil Odoslať e-mailovú správu  

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 42 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5