* Prihlásenie   * Registrovať

Naposledy ste tu boli
Práve je 15 Okt 2019, 13:03
Zobraziť témy bez odpovedí
Zobraziť aktívne témy

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Cyklotrasy v Galante a okolí
OdoslaťOdoslané: 24 Jún 2015, 17:30 
Obrázok používateľa

Založený: 19 Júl 2008, 01:34
Pohlavie: Muž
Zdravím. Určite ste postrehli že aj v Galante a okolí je snaha o nejaké tie cyklotrasy. Premávka je stále väčšia a po ceste je to už čoraz menej zábavné a bezpečné... Z kaskád sa už dá ísť až do Šaľe po asfalte a do Váhoviec tiež poväčšinou na spevnenej ceste ale už nie takej ako do Šale. Má sa vraj stavať aj trasa od mesta ku kolónii a neskôr pokračovať až na kaskády. Pri nových kruhových objazdoch na obchvate už sú nejaké drobné kúsky cyklotrás načatých tak predpokladám že s tým do budúcnosti rátajú...

Profil Odoslať e-mailovú správu  

Predmet príspevku: Re: Cyklotrasy v Galante a okolí
OdoslaťOdoslané: 24 Jún 2015, 17:42 
Obrázok používateľa

Založený: 18 Júl 2008, 23:59
Pohlavie: Muž
---------
Tak s tou kaskádskou a netešte moc lebo som niekde začul že to už nieje priorita a už sa tá cyklotrasa spomína len okrajovo že ,,možno niekedy ak..." takže si zvyšok domyslíte. Nejakí cyklonadšenci zase chceli značiť poľné cesty ako cyklotrasy čo nieje zlý nápad ale tam je zase problém s terénom. Obvykle to tak trasie že z bicyklovania nemám žiaden zážitok. Susedná Sereď je v tomto už oveľa predšie, takže nech sa páči páni poslanci choďte sa spýtať kolegov zo seredi ako to urobili oni... Ja som nejakú novú peknú cyklotrasu zazrel smerom na senec naľavo od panelky pri nejakej rieke čo sa stáča.

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ]