* Prihlásenie   * Registrovať

Naposledy ste tu boli
Práve je 23 Okt 2018, 11:40
Zobraziť témy bez odpovedí
Zobraziť aktívne témy

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 7 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: HP Actions :-))
OdoslaťOdoslané: 19 Apr 2009, 19:51 
Obrázok používateľa

Založený: 18 Júl 2008, 23:59
Pohlavie: Muž
Na mit szóltok? Tervben van álitólag az első e szezoni HP Grill. Még nincs pontos időpont de már eggyezkedünk. Én reggeles vagyok a Róbi-nak lessz szabadja hétközben vagy hatkor végez... Akkor olyan fél héttől lehetne is. A Tibinek is reggelese van remélem. Lehethogy jönne 2 keleti haver (de normálisak v pohode) ugyhogy páron lennénk. Nem is sokan, nem si kevesen.

Obrázok

Predmet príspevku: Re: The First HP Grill - 2009 :-)
OdoslaťOdoslané: 29 Apr 2009, 23:22 
Obrázok používateľa

Založený: 01 Feb 2009, 16:13
Haverok, Buli, Sranda!!!
Super volt a party, vidim ze uz aj fotky su na nete *06*
Most a Petinek drukolunk *04*
Aj ty Tomino, aby si dobre zmaturoval *29*

Profil Odoslať e-mailovú správu  

Predmet príspevku: HP Action 2009
OdoslaťOdoslané: 01 Máj 2009, 22:24 
Obrázok používateľa

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-BrmqG5YML0&hl=cs&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-BrmqG5YML0&hl=cs&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

Predmet príspevku: Re: The First HP Grill - 2009 :-)
OdoslaťOdoslané: 02 Máj 2009, 21:13 
Obrázok používateľa

Založený: 19 Júl 2008, 01:34
Ha ha vy ste srandisti *05* z rádia vám hučí bunyós pityu :mrgreen: A tá diera v stene nemá chybu. Che che zoberiem krompáč a prebúram si aj ja takú! *02* Apropo maturita, veď to je len formalita. Hlavne prejdi všetky skúšky a pri ústnych ťa pustia. Aaach tu to video mate. Akosi je v tom bordel. Video je tu a oznam je v akciach. Ale nevadi. To je to video co som pozeral a hovorim o nom v casti Akcie. *06* My mame na dvori tiez taborisko len nemam fotak co aj nataca. Ked kamosi donesu aj my sa takto nafilmujeme. Dali ste dobru inspiraciu.

Predmet príspevku: Re: HP Actions :-))
OdoslaťOdoslané: 30 Okt 2009, 22:46 
Obrázok používateľa

Založený: 21 Feb 2009, 03:22
To su tie zurky v tom polorozpadnutom dome? Niekde som to videl na youtube tusim... Boli ste tam traja a fajcili ste cigaro? Neviem ci to je ono. Ale medzi keywords bolo aj HP, Galanta, Partyzan :mrgreen:

OdoslaťOdoslané: 01 Nov 2009, 11:34 
Obrázok používateľa

Založený: 01 Feb 2009, 16:13
Citácia:
Ha ha vy ste srandisti z rádia vám hučí bunyós pityu A tá diera v stene nemá chybu. Che che zoberiem krompáč a prebúram si aj ja takú!
Len uvediem kolegu na mieru, ze ta diera v stene podstupila tazke algoritmicke kalkulacie, skor nez sa zrekonstruovala do aktualnej podoby Cigar & Lounge Bar / fajciarskeho salonika *07*

OdoslaťOdoslané: 02 Nov 2009, 00:59 
Obrázok používateľa

---------
Tak vieš ako Roberte, popchal som to na youtube, čeknito, aj do azet videolbumov... Teraz nás muselo vidieť veľa ľudí. Ešte koľko online reakcií som mal aj na chate... Samá chvála. Dokonca raz na fotografiu u HP v pivnici mi jedna baba napísala že v akej pivárni sedíme *05* fúúú vy ani netušíte aké to tam máme ale aspoň naše videá vám to priblížili ktoré všetky nájdete na tejto stránke...

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 7 ]