Warning: apc_store(): Unable to allocate memory for pool. in /home/forumsf/public_html/phpbb3/giga/gigafunctions.php on line 2921
ikcsiho ďábelská strana :-)
* Prihlásenie   * Registrovať

Naposledy ste tu boli
Práve je 16 Nov 2018, 17:46
Zobraziť témy bez odpovedí
Zobraziť aktívne témy

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 15 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: ikcsiho ďábelská strana :-)
OdoslaťOdoslané: 09 Nov 2009, 21:47 
Obrázok používateľa

Založený: 19 Júl 2008, 01:34
Pohlavie: Muž
No ako vidim, ja uz na to forum ani chodit nemusim... Tomas tu povie vsetko za mna ale BLAVACIK ak chces nieco od stareho, dobreho, mudreho ikcsiho tak sa ma to spytaj narovinu. Rad Vam poradim lebo ste uz ako na hlavu padnuti. Keby si chcel sukromne podebatovat nech sa paci. Napis mi sukromnu spravu alebo na mail i.k.c.s.i zavinac azet.sk kde ti lepsie vyhovuje. Ti rad podrobne vysvetlim ako to so mnou je. Nie som ziadny homosexual, ani nic podobne. Tomas som panic a co teraz ma byt? Ja to kludne tresnem do eteru. Takze ta dotycna dievcina s tymi otazkami (predpokladam ze Andrea alebo Mirka) sa ti snazia otvorit oci a priviest do (bohuzal krutej) reality. Ja som chalani realista. Ti co ma poznate viete ze ja mam vzdy pravdu a to robim proste tak ze nic nezahovaram, nikomu nebudem pchat do hlavy omacky, ked sa mna spytate na hocico (ci mate u tam tej sancu, ci sa mozete dostat v tamtej firme u tamtoho veduceho na lepsiu poziciu...) ak poznam vsetkych zainteresovanych osobne alebo aspon mi niekto vyrozprava ako sa spravaju, aky maju pristup, proste ak si mozem o danej situacii vytvorit obraz, tak to spojim s mojimi znalostami o spolocnosti, ktora je chamtiva, sebecka, namyslena TAK VAM POVIEM NA ROVINU ZE CHLAPCE NA TUTO/TOTO RYCHLO ZABUDNI!!! Preto moju spolocnost zeny ani nevyhladavaju lebo ja im hned poviem svoj nazor o veci. Som jednoducho chladny clovek pouzivajuci zdravy rozum. Mna to normalne dokaze nasrat ked sa nejaka baba sklame, ide sa vyplakat kamosovi na rameno a s placom sa ho pyta na nazor – este bude sanca to napravit... a chlapec ju potapka, prituli – neeboooj vsetko bude dobre... ***** BUDE DOBRE zlata moja ked sa na vztahu dodrbala jedna malickost, bude sa to drbat stale! Bohuzial situacia je taka. Nepasujete k sebe. Ked ti to urobil raz, spravi to aj druhy krat, treti krat. Zatial mi dufam rozumiete? Napriklad moj nazor na neveru: Ked niekto pride za mnou ze – videl som tvoju priatelku s tym a tamtym... Ja len myknem plecami a viete preco? Lebo: Ked ide za druhym to znamena ze on je v niecom lepsi ako ja, teda ja niesom jej sudeny. Keby mna mala nejaka 100% rada nepodvedie ma. Takze vysledok je NESTALA ZA TO. Chapeme sa zatial chalani?
Ked clovek robi ziarlivostne sceny... na co to je dobre? Jednoducho zacnem chodit s babou, ak ma lubi tak ma bude lubit a ked sa zalubi do ineho tak jej poviem – nech sa paci, ja viem ze ho lubis, chces sa teda rozist? Ja si z takychto veci nerobim problemy lebo viem ako to chodi. Tak som proste nohami pevne na zemi. O mna keby prejavila baba zaujem tak ja hned ratam s tym ze som len mozna alternativa, viem ze moze mat hocikoho tak by sa preco zahadzovala so mnou a uz mi toto z principu nedovoli dalej ju riesit. TAKZE PRETO JA BABY NERIESIM nemam preco. Mna si ziskate len cinmi. Ja ziadne hry netolerujem. So mnou ked sa raz dohodnes ze o 16:00 na namesti tak o 16:00 na namesti!!! Ked neprides, je to tvoja chyba. Ked ti za to nestojim, je to tvoja vec. Toto plati na baby, kamaratov, kolegov... Ja s nikym neplytvam svoj cas, ani nervy ako to tu Tomas spomenul. Staci ma trocha spoznat, vicitis ze som nekompromisny a toto zenam nevonia. Preto ma z daleka obchadzaju. Takze uz viete preco baby neriesim.

Special for Blavacik: Poloz si otazky mojim stylom alebo pouzi moju realisticku filozofiu: Ta tvoja veta ze keby si mal dakoho ineho tak tuto posles do kelu ale teraz musis drzat hubu aby si nezostal sam. Hovoris ako keby bolo povinnostou mat babu. Ako keby si dostal trest smrti ak nezbalis babu do 30-ky. Preco to robis? NIC NIEJE POVINNE!!!!!!!! TY NIC NEMUSIS iba zomriet. Takze? Ja sa ta opytam: O co si na tom lepsie ako ja? Mas normalnu babu? NEMAS! Lubil Ta niekto niekedy uprimne? NIE! Takze kto je na tom z nas lepsie? Hmm? Ja som nemusel ani prstom pohnut aby som sa dostal tam kam vy s Tomasom. Ja viem ze niesom atraktivny ani bohaty. Tak na co by som sa trepal na nejake rande? Preco by som to robil, ked viem ze z toho nic nebudem mat? Som sam tak isto ako vy ale mam svoju hrdost ze ma ziadna nevyuzila, nepodviedla, nesklamala kedze som ziadnu nikdy neriesil. Chyba vam k zivotu stres? Chyba vam k zivotu trapenie? Chyba vam k zivotu zlomene srdce? Chyba vam k zivotu byt ponizovani? MNE TEDA NIE! Takze ak si to pochopil Blavacik, prajem ti vela stastia do zivota bez bab. Teda zdravie, karieru, stastie v inych oblastiach a mozno aj lasku ak pride ta prava ktora ta bude mat rada takeho aky si. Ked nepride tak sa zase mozes pozriet o takych par rokov na kamosov ktori musia muklovat aby uzivili rodinu, bude im nejaka harpia komandovat a ty si povies ZLATA SLOBODA.

Update
Chcel som povodne len v kratkosti odpisat ale ako vidim kazdy tu ma svoju temu tak som si teda zalozil aj ja a mozete sa ma tu otvorene na hocico pytat. Vidia to len VIP ludia a predsa je to trocha lepsie ako pri e-maile lebo sa k tomu mozu vyjadrit aj druhi. Takze sa ma pytajte a ja budem odpovedat. Minimalne 1x za 2 dni sem chodim.

Profil Odoslať e-mailovú správu  

Predmet príspevku: Re: ikcsiho ďábelská strana :-)
OdoslaťOdoslané: 10 Nov 2009, 20:14 
Obrázok používateľa

Založený: 28 Jan 2009, 15:40
Citácia:
Mna si ziskate len cinmi. Ja ziadne hry netolerujem. So mnou ked sa raz dohodnes ze o 16:00 na namesti tak o 16:00 na namesti!!! Ked neprides, je to tvoja chyba. Ked ti za to nestojim, je to tvoja vec. Toto plati na baby, kamaratov, kolegov... Ja s nikym neplytvam svoj cas, ani nervy ako to tu Tomas spomenul. Staci ma trocha spoznat, vicitis ze som nekompromisny a toto zenam nevonia. Preto ma z daleka obchadzaju. Takze uz viete preco baby neriesim.

no to je vsetko skvele a uzasne , ale zivot nieje o tom, ja som tiez taky chcel byt ale realita je trosku ina, kebyze som takyto tak nemam ziadnych kamaratov proste nikoho(to sice nemam ani teraz) ale o to by to bolo este horsie , aj lolko je chronicky meskac, a co? tak ho pockam, zafrlem si nanho ale pockam, otazka je ze ci meska len mne alebo aj pre svoju frajerku, a ked uz hovorime o meskani ta "moja baba" ak este je, popritom ze je uplne blba a nemozna je este k tomu chornicka meskarka a prehadzovacka stretnuti, stretaval som sa snou asi 1 rok, pribalizne 2 az 3 x do tyzna , ona na 80% stretnuti bud prisla neskoro alebo ich ked som sa k nej uz **** na opacnu stranu bratislavy prelozila o 15+ minut, chapes to?? a ja jak debil som tam musel na nu cakavat , a ked som jej na to nieco povedal tak mi povedala ze jej byvali na nu cakali vonku aj hodinu a ona si doma citala casopis. *01* *01* *01*
je mi z toho zle , ona je tak **** az to boli

ale vies ikcsi, neviem sice kolko mas rokov ale nie vsetci su chladny ako ty, ty s tvojim pristupom baby odradzujes, ale ja nechcem ostat cely zivot sam , nemyslim si ze tvoj oristup je spravny , resp. je spravny pokial si spokojny s tym co mas - nic, takisto netvrdim ze moj alebo tomasov skacem ako ona piska je tiez ok , ja si mnoho veci nedam ale to nedam na javo lebo take tela s akym som chodil von by to aj tak nepochopilo a len by som vyvolal hadku, teda si to musim od nej nechat aby som niekoho mal, a ja radsej budem v zlom vztahu z ktoreho mam apson nieco ako byt zase sam

PS: mozes mi dat telefon na tomasa?

OdoslaťOdoslané: 12 Nov 2009, 00:03 
Obrázok používateľa

Založený: 18 Júl 2008, 23:59
Citácia:
no to je vsetko skvele a uzasne, ale zivot nieje o tom
Veru nieje ale tak potom o čom je? Oženiť sa alebo...? Aké máš predstavy Blaváčik? Ja by som chcel babu ale to čo robia so mnou je ešte aj od Teba na míle ďaleko. Ty aspoň máš blbú čo prekladá stretká o 15-2é minút ale ja mám takú (v začiatočnej fáze) že sa už tretí krát vyhovorila že nemôže prísť a príde o týždeň. A čo s ňou teraz? Ak jej vynadám za to, ja budem ten zlý. Ak sa jej prestanem ozývať zase ja budem zlý lebo ona si povie že mi nič nespravila a neozvem sa jej. Ale keď sa ozvem tak sa len vyhovára ako von z tohto? Čo teraz? ikcsi, Blaváčík - čakám vaše rady.

Citácia:
kebyze som takyto tak nemam ziadnych kamaratov
Ale predsa má. Nemá ich síce veľa lebo naša partia je 6 členná + nejakí 5 s ktorými niesme stále ale všetci sme čestný a spoľahliví. Radšej mať málo dobrých kamarátov ako žiadnych. Ja síce nie som háklivý na čakanie u kamošov aj u baby by som to toleroval ale u takých čo si to zaslúžia.

Citácia:
PS: mozes mi dat telefon na tomasa?
Pre všetkých ktorí ešte nevedia: Skončil mi paušál v Orange a nepodpísal som ďalšie 2 roky. Takže všetci čo máte moje Orangové číslo si ho úplne vymažte. Ak náhodou máte aj dáke iné tiež mazať. používam totižto iba O2 a to je moje jedno jediné: 0944093225.

P.S. a môžme dakedy vybehnúť do mesta OK? Odkáž aj lolkovi,kocimu

OdoslaťOdoslané: 12 Nov 2009, 17:36 
Obrázok používateľa

k tej rade, ja by som to urobil asi tak , ze by som jej v zaciatocnej faze volal asi 1x za tyzden , ze ako sa ma a take dristy, ak by ma nezavolala von , tak by som sa spytal ze ci nema cas, kedy ma cas...ak by nemala tak by som to nechal tak a ozval by som sa asi za tyzden presne tak ako 1x , , ak by sa nemala stale cas , tak by som pockal asi mesiac a ozval sa zase tak isto, ak by zase nemala cas a ani nemala snahu navrhnut nejaky termin alebo sa nejako dohodnut tak by som kaslal na nu s tym ze nema zaujem , normlane by som sa snou rozlucil ako obycajne s tym ze by som sa uz neozval a snaziil sa na nu zabudnut

si treba uvedeomit ze ak za mesiac a pol nema cas a ani nenavrhne nejaky termin a ani sa sama neozve tak nema zaujem

takze ak by sa potom mesiaci ozvala ze preco jej uz nevolas, tak by som jej povedal ze som si myslel ze nema zaujem ked stale nemala cas, a pockal by som
ako zareaguje

vynadat nema vyznam(poznam to z vlastnej skusenosti) , stale je to tak ze ona ma z 10 metroveho spagatu 9.5 metra a my cakame ze s tym zvysnym 0.5 nieco vymyslime , proste je to hra v ktorej v 99% pripadov vyhrat nemozeme , a ked to nejde tak si treba aspon zachovat tvar

inac ja moc s kocim nechcem ist, on tam bude furt mlet o dacom a ja sa budem nudit

OdoslaťOdoslané: 12 Nov 2009, 21:01 
Obrázok používateľa

Ok veď v pohode. Ajtak som to tak chcel že ja, ty, mirka a nechal by som vám slovo a potom uvidíme ako sa vyvinie debata a potom sa pridám... Tak ti dám vedieť. Ty máš ešte stále to číslo čo si mal že? Ináč tie rady vyzerajú ceľkom dobre len ikcsi s partyzanom mi stále hučali do hlavy že citujem: jáááj prečo sa s takou zahadzuješ, nevydíš že kašle na teba. U nich keď baba nemá 2x čas už je odpísaná.

OdoslaťOdoslané: 14 Nov 2009, 01:09 
Obrázok používateľa

Založený: 19 Júl 2008, 03:27
Pohlavie: Žena
Citácia:
si treba uvedeomit ze ak za mesiac a pol nema cas a ani nenavrhne nejaky termin a ani sa sama neozve tak nema zaujem

takze ak by sa potom mesiaci ozvala ze preco jej uz nevolas, tak by som jej povedal ze som si myslel ze nema zaujem ked stale nemala cas, a pockal by som
ako zareaguje

Ked sa mesiac a pol neozve, urcite nema zaujem. To si pis! Ak by sa aj nahodou, tak vam stoji za to taka baba ktora sa vam dokaze venovat raz za mesiac? Hned zacnime s tym ze Blavacik so svojou chodi von asi tak 3x do tyzdna co je akurat. Ja by som to spravila skor ako ikcsi ale nie uplne. Ja ked sa s niekym bavim, tak sa mu aj ozyvam. Preto ja nemam 800 kamaratov ako bezna krajsia baba. Radsej sa venujem 2-3-om ale poriadne.

OdoslaťOdoslané: 14 Nov 2009, 19:02 
Obrázok používateľa

Založený: 19 Júl 2008, 01:34
Kedze to je moja tema a ja mam vam radit tak pokracujeme.

Ja jej inteligentne vysvetlim ze ak ma vela prace, tak nech sa jej venuje a neoblbuje ludi ze sa s nimi chce spoznat. Ja tu vypisujem preto ze som samostatny, teda nemam zenu a kopu kamaratov = nemam starost. Takze ja si to mozem dovolit ze si s niekym nieco dohodnem a aj to splnim kedze casu a financii mam dost na uskutocnenie. Kto ma vsak ine starosti nema tu co hladat!

OdoslaťOdoslané: 14 Nov 2009, 21:20 
Obrázok používateľa

vies ikcsi ale ty si na rozdiel od nas spokojny s tym nic co mas ,ale my nie

a inteligentne nieco vysvetlovat babe??????????

OdoslaťOdoslané: 15 Nov 2009, 00:15 
Obrázok používateľa

Založený: 19 Júl 2008, 03:27
Pohlavie: Žena
Tak tomu som sa aj ja cudovala. O tej skupine zien ktoru tu zhadzujete si aj ja myslim svoje. O tej skupine kde som aj ja, zas niet co napisat kedze fungujeme normalne. Ak mi niekto zavola dvihnem mobil a odpoviem na otazku. Bud poviem ze nejdem alebo ze idem. Tak isto ako muzi. Preto su pre mna tieto diskusie cudne lebo ja co rozmyslam skor so zdravym rozumom je tiez zahadou preco sa tak niektore zeny chovaju. To ani nieje samicia vlastnost ale skor rozmaznanost a uvedomovanie si toho ze som baba tak mozem vsetko, vsetci ma budu obskakovat... Proste bola dana zbran do ruky tomu, kto ju zneuziva.

OdoslaťOdoslané: 16 Nov 2009, 14:20 
Obrázok používateľa

---------
Vidíte to že nakoniec má pravdu? Teraz sa to vyskúšalo na mne. Je tu holka ktorá mi večne sľubuje stretko. Ja som si kvôli nej 2x zmenil program a ona sa na mňa vysrala. A čo z toho mám? Nič! Akurát to že som mohol ísť robiť to čo som pôvodne chcel ale kvôli nej som si to presunul. Vybavil som si kvôli nej aj voľno na sviatok aby sme mohli celý deň byť spolu (zase mala na 100%) prísť a zase nič. Takže som si znížil recht v práci lebo sviatok nieje povinná smena ale vedúci má radšej ak idem do tej práce. Takže aj naši mi doma povedia, vidíš to? Ostal si doma, vedúci si to zapamätá, znížiš si dôveryhodnosť v práci a to všetko kvôli nejakej babe ktorú aj tak nikdy neuvidíš. Stálo mi to za to?

Takže čo mám z baby ktorá mi len dokola sľubuje, ja si kvôli nej zmením program, vybavím voľno v práci a nič z toho nemám. ikcsi má tieto veci ušetrené.

1. Nenaviaže kontakt = ostane mu kredit
2. Nevybaví si stretko = môže sa kľudne venovať svojim veciam, nemusí si meniť program atď
3. Nezapletie sa so žiadnou = zostanú mu peniaze a kúpi si niečo užitočné

Výsledok je rovnaký

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 15 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia