* Prihlásenie   * Registrovať

Naposledy ste tu boli
Práve je 16 Nov 2018, 18:58
Zobraziť témy bez odpovedí
Zobraziť aktívne témy

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 5 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Konkurencia je veľká
OdoslaťOdoslané: 21 Apr 2011, 03:11 
Obrázok používateľa

Založený: 18 Júl 2008, 23:59
Pohlavie: Muž
Baby to akosi neradi počujú že ich chceme. Akurát z tohto ma napadlo že minule som spoznal babu a skvelo sme si rozumeli. A nakoniec mi to sama povedala že som super lebo že každý chalan s ňou chce len chodiť preto sa s ňou bavia, že nemá kamaráta lebo ju chce každý len na vzťah. Takže, keby že to poviem aj ja... Viete čo by sa stalo že? Bol by som len ďalší z jej XY nápadníkov. Najväčší problém pri získaní si baby je tá nehorázna konkurencia podľa mňa. Veď si má možnosť vyberať z XY ľudí t.j. efekt strácania sa v dave.

Logika dáva zmysel! Ak je baba normálna, milá a pekná je už dávno zadaná a keď nieje tak si môže vyberať. Tá ktorá vyzerá dobre a stále nikoho nemá, buď ani nechce alebo je taká drbnutá že s ňou nikto nevydrží.

Baby to akosi neradi počujú že ich chceme. Akurát z tohto ma napadlo že minule som spoznal babu a skvelo sme si rozumeli. A nakoniec mi to sama povedala že som super lebo že každý chalan s ňou chce len chodiť preto sa s ňou bavia, že nemá kamaráta lebo ju chce každý len na vzťah. Takže, keby že to poviem aj ja... Viete čo by sa stalo že? Bol by som len ďalší z jej XY nápadníkov. Najväčší problém pri získaní si baby je tá nehorázna konkurencia podľa mňa. Veď si má možnosť vyberať z XY ľudí t.j. efekt strácania sa v dave.

Aj keď niekto povie tú ,,lacnú otrepanú vetu že baby nejdú len po krásavcoch a boháčoch" tak vám poviem že nejde o krásavcov a boháčov ale o ten dav. Napríklad si dobrý atlét na vašej škole. Vyhráš nejakú školskú súťaž. Lebo si sa pretekal s piatimi. Postúpiš na celoštátne kolo a si vyradený. Lebo tam bude tucet iných a lepších športovcov ako si ty. Proste poraziť jedného či dvoch je ľahšie ako byť prvý z tisíc. To isté je to aj tu.

Keby sme spravili nejaký výskum že boli by sme niekde na chate len ja a tá baba príp. nejakí dvaja chalani a baba. Tá baba delí svoju pozornosť medzi troch. S každým má dosť času sa porozprávať, byť s ním atď. Nehovorím že by som ju získal lebo je jasné že tam musí byť chémia resp. tá príťažlivosť. Ala baba typu: Jaj teraz nie lebo idem s kamošom, zajtra idem so spolužiakom, a potom pre mňa príde kamoš, ale nemôžem ani pozajtra lebo idem s kamošmi... Proste má XY kamošov (samozrejme chalanov) takže tam má v priemere možno 2 hodiny na každého... Takže sa ani nemajú kedy zblížiť. Keď vypočítam počet jej známych a jej voľný čas. Keď komunikuje napríklad na internete tak každému odpisuje čo najrýchlejšie, nemá čas rozmýšľať alebo sa nad niečim pozastavovať, len odpisuje aby stíhala...

Týmto som chcel napísať že šanca na budúcu známosť je priškrtená hneď na začiatku. Lebo v dave stoviek nikdy človek nevynikne tak ako keby bol sám prípadne v menšom dave. Toto je však len jedna polovica veci. To že tam musia byť aj city je ďalší článok.

Predmet príspevku: Re: Konkurencia je veľká
OdoslaťOdoslané: 09 Mar 2012, 01:14 
Obrázok používateľa

Založený: 28 Júl 2008, 21:19
Pohlavie: Žena
Tam ide aj o to že tí tzv. don chuani síce vedia ženy namotať, ale niesu väčšinou na dlhé vzťahy. Ženy ktoré týmto prejdu, raz dostanú rozum a už viac si začnú hľadať vzťah z rozumu i keď to je ťažké lebo bez citu a príťažlivosti to jednoducho nejde. A niektoré čo nehľadajú kvantitu ale kvalitu, tak takého človeka odhalia a tým pádom dajú šancu niekomu inému.

Profil Odoslať e-mailovú správu  

Predmet príspevku: Žien je viac
OdoslaťOdoslané: 16 Mar 2012, 22:29 
Obrázok používateľa

Založený: 04 Mar 2012, 19:31
Ale veď práve o to ide že žien je viac ako mužov tak kde je problém? Koľkokrát som vonku sám s ôsmimi ženskými a čo? Neraz ma chcú aj 3 naraz. Skôr ešte ja sa musím rozhodovať že ktorej čo poviem aby mi tam neplakali a nerobili hlúposti. Na konkurenciu ani nieje čas myslieť. Koľkokrát som vošiel na diskotéke do miestnosti a tam celá tlupa žien bez chlapov. Treba sa len obzrieť. Baby radi chodia tiež ako chalani že čisto babská partia a tak. A že ženy chcú aby sa chlap viazal a chlap si chce užívať? Práve že skôr naopak!!! Muž ide na zábavu s tým že si nájde partnerku ale ženy sa chodia len odviazať. To neznamená že si nikoho nehľadajú ale oni to berú skôr tak že tam idú a keď sa dačo dobré pritrafí tak nebudú proti. Oni to nemajú radi že ideme tam s tým že si dakoho musíme nájsť.

Predmet príspevku: Re: Konkurencia je veľká
OdoslaťOdoslané: 10 Aug 2012, 15:54 
Obrázok používateľa

Založený: 12 Apr 2010, 01:45
teraz sukavam jednu ciganku aj jej sestru, dobre su

Predmet príspevku: ****áčky
OdoslaťOdoslané: 09 Dec 2013, 18:43 
Obrázok používateľa

Založený: 09 Dec 2013, 18:13
---------
Jasné niekedy aj cigánečky sú ceľkom dobré a je pravda že cigánska dzíra je teplejšá??? :roll:

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 5 ]